středa 17. dubna 2013

...háčkem...

 ...po menší háčkovací krizi, kdy nebyl ani nápad ani chuť (jistě, že za to mohlo počasí, jak jinak), inspiraci přinesl Pinterest. Háčkovaná růže - záložka. Hodí se do nějaké poetické literatury. Já ji použiju i na detektivky. Nemáte tip na něco kvalitního, hezkého k přečtení nebo spíš zhltnutí na jeden nádech?


...jarní šátek na krček, aby nefoukalo. Několikrát vypáraný, nějak jsem nemohla přijít na ten správný vzorek. Materiál Catania, Camilla, Katka...

...papučky...
...nejčastější věta u nás doma je: "Obuj se!" A vynásobená třikrát. Takže háčkované balerínky. Třeba pomůžou. Nadšení bylo veliké, ale na nožkách se ohřály pouze pár minutek...Perleta luxus, háček č. 3.


...podle návodu Leničky Fizulky.
Lenka taky pořádá na svém úžasném blogu plném inspirace a návodů giveaway k prvním narozeninám. Nakoukněte!  O nádherný jarní šátek. 
.
...krásný den! A.


22 komentářů:

 1. Nádherné haáčkování!Moc zdravím.Věra

  OdpovědětVymazat
 2. Adrianka nádherne si si poradila, záložka je čarovná. Papučky sme jeden čas mali aj my, ale máme laminátovú podlahu, to boli samé pády a šmýkanie s papučkami. Takže som ich definitívne zrušila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reny, děkuju! Máme dřevěnou podlahu, taky to malé háže smyky. Zkusím na šlapku udělat ťupky tavnou pistolí, třeba to pomůže. Příjemný sluníčkový den! A.

   Vymazat
 3. Adrianko, parádní háčkování, všechno! A ty na knihu, ten tedy bohužel nemám...je to ostuda, ale nejvíc čtu o dovolené, přes rok moc nestíhám, nebo spíš večer nějak nemám sil...Sama budu nějaký typ hledat...
  Pa, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, moc děkuju! Nedávno jsem dočetla Padesát odstínů šedi a za mě teda nic moc. Chtělo by to něco fakt dobrého...Pěkný den!

   Vymazat
 4. krásné Adrianko, všechno. A akce "obout" tu už jsem vzdala :-)
  měj se krásně Věrka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věruško, děkuju! Taky většinou rezignuju, ale u nás je dost zima od podlahy...Hezký den! A.

   Vymazat
 5. Adrianko, nádherné ... a tip na dobrou knížku, sama bych nějaký potřebovala, takže jestli někdo poradí, poděl se s námi prosím.
  Krásný večer ... Věra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věruško, děkuju! Já čtu jenom, když čekám v hudebce, jinak není čas. Ale chtělo by to něco hezkého. Příjemný den!

   Vymazat
 6. Překrásné háčkování-ty růžičky jsou super!!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Nádherné sú všetky, tá záložka s ružičkami ma dostala.
  Emily

  OdpovědětVymazat
 8. Pěkná práce s háčkem, šátek se mi moc líbí a kytička je kouzelná:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 9. Adrianko....krásné háčkování,moc se ti povedlo.
  Měj se pohodově...Jana

  OdpovědětVymazat
 10. Adrianko, s háčkem jsi veliká kouzelnice .... růžička, šátek i balerínky jsou nádherné ..... moc se ti povedly ..... držím palečky s "akcí papučky", já už jsem to doma vzdala .... jediné, co by je přinutilo je nosit je "sekundové lepidlo" :o):o):o) krásný víkend, pa, pa Marki

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marki, moc děkuju! Až se červenám...Ano, obout se je marný boj, ale když my máme tak studené podlahy...Hezký den! A.

   Vymazat
 11. Růžička překrásná, jako záložka to bude hvězda! Papučky povedené, my jich máme asi pět párů a taky na nožičkách dlouho nevydrží :o) a díky moc za pozvánku na mojí narozeninovou GA! Krásný víkend, L.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, děkuju! Papučky se tu válí, nadšení pominulo. Ať žijí studené nohy! A není zač! Hezkou neděli! A.

   Vymazat